Uudised
|
Autor: Eesti Ajaloomuuseum
Ajaloomuuseum otsib personalijuhti
Eesti Ajaloomuuseumi otsib personalijuhti


SA Eesti Ajaloomuuseumis põimuvad ajalugu, teater, film ja muusika. Muuseumi mitmekülgne tegevus hõlmab endas tavapärast näituse- ja haridustegevust, tööd rikkalike muuseumikogudega, aga ka mitmesuguste harivate ning meelelahutuslike sündmuste korraldamist. Muuseum koondab enda alla Teatri- ja Muusikamuuseumi, Suurgildi hoone, Filmimuuseumi, Tallihoone ning Maarjamäe lossi koos avara lossipargi ja õuealaga. Töökeskkond on inspireeriv, hõlmates erakordse väärtusega hooneid Tallinna vanalinnas ning Maarjamäe keskust, kus ühendub suurepäraselt ajalooline ja kaasaegne arhitektuur.

Tule meile personalijuhiks!

Tööülesanded:
Vastutad organisatsioonis kogu personalitöö eest ning tunned oma valdkonda põhjalikult. Sinu korraldada on nii personaliarvestus, värbamine, koolitus-, arendus- ja hindamistegevused, sh personaliuuringud jms. Sinu kanda on personalijuhtimise põhimõtete väljatöötamine ja elluviimine, samuti meeskonna ühtekuuluvuse edendamine organisatsioonikultuuri osana. Oled partneriks tööseadusvaldkonna küsimustes ja kaasatud organisatsiooni strateegilistesse tegevustesse. Osaled personalieelarve koostamisel ja jälgimisel, aga ka motivatsiooni- ja tasustamispõhimõtete väljatöötamisel. Töötervishoiu ja tööohutuse alased tegevused, samuti praktikantide, vabatahtlike ja alternatiivteenistujate tegevuse koordineerimine on osa sinu tööst.

Nõuded kandidaadile
Haridustase – kõrgharidus ja personalitöö alane koolitus või kutseharidus ning erialane töökogemus, mis vastaks personalijuhtimise kutsestandardi tasemele 6

Keeleoskus   eesti keel – nõutud väga heal tasemel
vene keel – nõutud heal tasemel
inglise keel – soovituslik  

Arvutioskus - Head oskused arvuti kasutamisel, sh dokumendi-, tabeltöötlus- ja esitlusprogrammide kasutamisel. Kasuks tuleb eelnev kogemus SAP programmiga.

Muud nõuded - Head läbirääkimis- ja meeskonnatöö oskused, lahendustele ja väärtustele orienteeritud, positiivne ellusuhtumine, suur töövõime ja toimetulek pingelistes oludes. Kasuks tuleb töökogemus avalikus sektoris.

Omalt poolt pakume kultuurivaldkonnas arvestatavat palka, toredaid kolleege, head tööõhkkonda ning võimalust osa saada Eesti loost ja kultuurist.

Töökoha andmed
Töökoha asukoht - Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Pirita tee 56/58

Tööaeg - Täistööaeg
Töösuhte kestus - Tähtajatu
Tööle asumise aeg - august 2020

Kandideerimise info
Palume esitada kandideerimiseks CV ja motivatsioonikiri ning viidata märksõnale „personalijuht“. Ootame kandideerimisdokumente aadressile pilvi.laane@ajaloomuuseum.ee. Täiendavate küsimuste korral palume võtta ühendust osakonna juhataja Tiina Tisleriga (tiina.tisler@ajaloomuuseum.ee).

Kandideerimise tähtaeg – 14.06.2020
Vajalikud dokumendid - CV, motivatsioonikiri
Kontakt- pilvi.laane@ajaloomuuseum.ee