Haridus
Haridusprogrammid 2019-2020 hooajal
Haridusprogrammid 2019-2020 hooajal
Kõige paremini aitavad minevikulugu, niisamuti teatri- ja filmimaailma tundma õppida põnevad esemed ja lood, harivad mängud ja eri teemasid avavad näitused. Ja kõige toredam on seda teha osaledes meie haridusprogrammides, mida koostavad ja juhatavad rõõmsad ja kogenud muuseumipedagoogid. 

Eesti Ajaloomuuseum pakub haridusprogramme Tallinna vanalinnas asuvas Suurgildi hoones, Maarjamäe lossis, Filmimuuseumis, Teatri- ja Muusikamuuseumis ning Särevi teatritoas.

Kõige pisematel soovitame tulla Maarjamäe lossis asuvasse Laste Vabariiki, kus mängides saab teada üsna palju Eesti ja ka ajaloo kohta üldisemalt ja ka niisama lustida ja liutorust alla lasta.

Maarjamäe lossi tallihoones pakume muusikatemaatikaga tegelevaid haridusprogramme Eesti levimuusika ajaloo näitusel „Vabaduse kõla!“

Vaata kõiki 2019 - 2020 õppehooajal pakutavaid haridusprogramme SIIT!

NB! Kuna klassiruumist väljaminek on alati seotud kulutustega, siis pakume sel hooajal võimalust broneerida haridusprogramm soodushinnaga. Selleks on vaja välja valida kolm teid huvitavat programmi ja need korraga broneerida.

Soodushindadeks pakume 4 eurot õpilane Ajaloomuuseumi ja Fimimuuseumi programmides. 3 eurot õpilane Teatri- ja Muusikamuuseumi ja Särevi teatritoa programmides.Olete oodatud koos meiega avastama aja lugu!