Lasteaedadele ja algklassidele
Lastelavastus
Särevi Teatrituba
Lastelavastus "Tähemängud ja mängutähed"
10.03, 11.03, 17.03.2020

10. märtsil esietendub hubases teatrimuuseumis Särevi Teatritoas lastelavastus “Tähemängud ja mängutähed”, mille aluseks on Peeter Volkonski lasteluule. 
See on lavastus, kus luuletused ellu ärkavad!

Laps on kõige vahvam amet,

suurgi tahaks olla laps,

aga suureks saades tuleb

olla mamps või olla paps.

Peeter Volkonski

Kas teie teate, kuidas saada sõbraks sõnaga? Aga kas mõttega saab mängida nagu väikese õega? Lavastus tugineb sõnamängulustile ning kutsub kaasa mõtlema lapsi, kes lugemisega alles sinasõprust loovad, aga ka neid, kes loevad juba ludinal. Lavastuses kõlab näitleja, lavastaja ja muusiku Peeter Volkonski lasteluule tema luulekogudest “Onu Volgi värsiaabits” ning “Karukell ja kellakaru”. Luuletused, mis Peeter Volkonski on paberile pannud, ärkavad ellu kolme noore näitleja ja vaataja fantaasia abil. Etendused toimuvad hubases Särevi Teatritoas (Tina 23-13), mis oli kord koduks kahele näitlejale. Publikut mahub Särevi Teatrituppa vaid loetud hulk, mis annab eksklusiivse võimaluse nautida teatrit vaid oma kollektiivi seltsis.

ALUSTEKSTI AUTOR:  Peeter Volkonski

DRAMATISEERIJA JA LAVASTAJA: Jaanika Juhanson

KUNSTNIK: Johannes Valdma

NÄITLEJAD: Silva Pijon, Grete Konksi, Kristjan Poom

Sihtgrupp: Alates 6. eluaastast

Pilet: 8 eurot

Kestus: u. 1 h
Särevi Teatritoas ollakse ilma välisjalanõudeta.

Lavastuse väljatoomist toetab Eesti Kultuurkapital

NB! Koolid ja lasteaiad saavad etendust broneerida: 10.märtsil kell 10.00, 17. märtsil kell 10.00 ja 12.00, 18. mail kell 10.00 ja 12.00 ning 19. mail kell 12.00.

Broneerimine annely.kaldoja@ajaloomuuseum.ee